Vložka Tannus Tubeless 29X2,10-2,60 29" Insert

Tanus80406410

Nový produkt

Do 2-5 dní

39,90 € s DPH

-5,00 €

44,90 € s DPH

Detaily

Insert Tannus Tubeless, Vložka do bezdušových plášťov 29 x 2,10-2,60, (622-53/65), váha 160g. Ochrana ráfika Tannus

Vložka zlepšuje jazdné vlastnosti plášťa, zamedzuje prierazu plášťa, ochranuje ráf pred poškodením, znižuje vibrácie, zlepšuje stabilitu a grip, umožňuje jazdu na podhustených pneumatikách. Ride-Flat technológia umožňuje dojazd aj s prerazeným plášťom. Bez nutnosti výmeny ventilu. Ideálne pre ráfy o šírke 23 až 35 mm. Neabsorbuje tmel, 20 mm ochrana okolo celého ráfu. Inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje žiadne náradie.

Balené v krabičke - 1ks

Tannus Armour Tubeless (TT)

Tannus Armour Tubeless je ochrana do bezdušových plášťov, ktorá bola vyvinutá kombináciou mnohých vlastností, ktoré ponúka aj konkurencia, ale boli zabalené do jedného produktu. Tým je TT kombináciou toho najlepšieho od ostatných a zároveň vďaka svojej originálnej konštrukcii je pod patentovou ochranou, takže žiadny iný výrobca nemôže ponúknuť rovnakú kombináciu vlastností ani konštrukciu.

Argumenty pre kúpu:

20mm ochrana okolo celého ráfika. Opäť patentovaná konštrukcia od pätky k pätke. Pritisnutý TT na stene bráni prepichnutiu a v prípade defektu znižuje rýchlosť unikajúceho vzduchu a tak znižuje následky defektu.

• Disponuje Ride-Flat technológiou ◊ možnosť dôjsť na TT v prípade defektu bez nutnosti obáv o poškodenie ráfika.

• Veľmi nízka hmotnosť. CushCore, váži 260 g v 29 '' variante. Tannus váži 160 g / 29" alebo 150g / 650B

• Materiál vyvinutý pre použitie s tmelmi (mliekom). Materiál je nenasiakavý a nedegraduje ich pôsobením.

• Vďaka jeho odolnosti proti tmelom, je možné ho používať stále dookola.

• Oproti niektorým konkurenčným produktom, je ukotvený v pätkách ráfika a tým môže aktívne prispieť na správanie kolesa. Zlepšuje správanie kolesa pri zatáčaní. Zlepšuje trakciu a priľnavosť k terénu.

• V jeho stene sú otvory pre voľný pohyb tmelu. Výrobky v podobe plných rúrkových ochrán znateľne zhoršujú prúdenie tmelu a nie sú tak univerzálne pri zacelovaní defektu behúňa, bočných strán alebo úniku u pätky.

Zníženie vibrácií a tým pádom aj upokojenie jazdy a lepšie vedenie kolesa na rozbitých sekciách terénu.

• Možnosť použitia s klasickými bezdušovými ventilčekmi.