Kategórie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Early Rider

Začalo sa to dvoma chlapcami a dvoma pevnými presvedčeniami: po prvé, že potrebujeme generáciu, ktorá bude viac prepojená s prostredím ako s digitálnymi zariadeniami, a po druhé, že neexistuje lepší spôsob, ako sa spojiť s okolitým svetom, ako jazdiť na bicykli..
Rozširujeme hranice...


Od roku 2005 pomáhame redefinovať výrobu detských bicyklov a zmeniť pohľad na to, čo deti dokážu, keď dostanú najlepšie nástroje na prácu...Spoločnosť Early Rider bola založená v záhradnej búde v mestečku Henley na Temži, 30 míľ západne od Londýna. Naším prvým bicyklom bol drevený balančný bicykel v tvare choppera. Jednoducho fungoval - stabilita, pohodlie pri jazde, prevrátenie a všetky postoje. Aj keď to zďaleka nebol prvý balančný bicykel, ten náš sme navrhli od základov a hľadali sme ten najlepší výsledok jazdy.


Náš prvý pedálový bicykel by ukázal, kam až sme boli ochotní zájsť. Detský bicykel poháňaný remeňom, prvý na svete. Cvičenie v oblasti komponentov na mieru odmenené bicyklom, ktorý nanovo definoval očakávania. Superľahký, bez údržby, bez mastnoty, bez špiny, bez ocele, ktorá by hrdzavela, hladký, tichý a vždy pripravený na jazdu. Belter stanovil nový štandard v oblasti detských bicyklov a ako prvý získal prestížne ocenenie Eurobike Award, pričom ako jediný získal zlatú medailu. Stal sa najpredávanejším bicyklom s remeňovým pohonom všetkých čias a viedol k tomu, že spoločnosť Early Rider sa stala najväčším výrobcom bicyklov s remeňovým pohonom na svete.


Základné rozdelenie detských bicyklov Early Rider:


Všetky modely sú dostupné vo veľkosti 14" 16" 20" 24"


BELTER


Belter  -  najnižšia hmotnosť, bezpečný remeňový pohon 1x1, V-Brzdy, hladké kolesá
Belter 24 - s integrovaným prevodom Nexus 1x8, s kotúčovými hydraulickými brzdami


SEEKERSeeker 14/16 - bezpečný remeňový pohon 1x1, V-Brzdy, terénne kolesá

Seeker X16 - s kotúčovými hydraulickými brzdami
Seeker 20/24 - pohon s prehadzovačkou 1x8/9, s kotúčovými hydraulickými brzdami


HELLIONHellion - spevnený model na zvýšené zaťaženie - skoky, bikeparky, s kotúčovými hydraulickými brzdami a Tubeless Ready Kolesami

Hellion 16 - s pevnou vidlicou, pohon 1x1 s predprípravou na prehadzovačku
Hellion 20/24 - s odpruženou vidlicou, pohon s prehadzovačkou 1x10/11
Hellion X20/X24 - celoodpružený bicykelZobraziť 1 - 17 z 17 položiek
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek