Kategórie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Ravemen

Značka Ravemen sa špecializuje na osvetlenie cyklistov a v ponuke má svetlá, ktoré vynikajú novými technológiami, spracovaním a použitými materiálmi. Aj preto v popise ich svetiel nájdete možnosti, ako režim diaľkových svetiel, nabíjanie iných zariadení z batérie svetla, alebo bezdrôtovo pripojiteľné ovládanie svetla na riadidlá.


Náš príbeh začal malým cieľom: Navrhnúť a vyrobiť svetlo na bicykel pre bezpečnú a šťastnú nočnú jazdu a zároveň byť priateľské k ostatným.
Prečo? Bolo to jednoducho preto, že my ako jazdci sme nemohli nájsť svetlo, ktoré by spĺňalo naše požiadavky z roku 2013. Nikdy nie je ľahké vytvoriť niečo nové. Projekt nám trval takmer 2 roky, ale zvládli sme to. V tom čase to bolo jediné svetlo na bicykle na trhu s diaľkovými a stretávacími svetlami, dizajnovou simuláciou svetlometu auta a s LED displejom.Bol to úspešný štart. A s odbornými znalosťami nášho výskumného a vývojového tímu, a čo je najdôležitejšie, testované vášnivými jazdcami, odvtedy neustále vydávame nové svetlá, aby sme vyhoveli rôznym potrebám rôznych jazdcov, od každodenného dochádzania po cestnú cyklistiku, bikepacking a 24-hodinové preteky.Vďaka inovatívnemu dizajnu a vysokému štandardu kontroly kvality sme získali mnoho pozitívnych ohlasov od jazdcov a získali sme ocenenia a uznania od najdôveryhodnejších svetových cyklistických médií a redaktorov. Vieme však, že veľká česť prichádza s veľkou zodpovednosťou a budeme sa neustále snažiť, aby sme ich boli hodní.

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek