INDUSTRY NINE HYDRA CLASSIC BOOST 6-Bolt REAR Zadný náboj

Nový produkt

Na dotaz

399,96 € s DPH

-20%

499,95 € s DPH

Detaily

INDUSTRY NINE HYDRA CLASSIC BOOST 6B REAR ZADNÝ NÁBOJ

HOLE COUNT

28 | 32

WEIGHT

286g

Ak je uvedené, že je tovar SKLADOM (dodanie nasledujúci deň)

NA DOTAZ (cca 2-4 týždne)

Objednáme Ti v akomkoľvek rozmere osky, počte dier na špice, farby a typu orecha.
Najpoužívanejši rozmer na trhu je napr.:
REAR 6 Bolt: QR, 12X135, 12X142, 12X148*, 12X150*, 12X157SB*, SINGLE SPEED*, SINGLE SPEED 148*
REAR CENTERLOCK: 12X148
FREEHUB: Sram XD /Shimano HG10/HG11 / MicroSpline

Zákazková výroba! Jedná o tovar zhotovený podľa osobitých požiadaviek spotrebiteľa. 
Viac o konfigurácii a customizácii INDUSTRY NINE! (klikni TU)

Špecifikácia

Náboje Industry Nine HYDRA Classic sú srdcom tvojich kolies, všetko sa okolo nich doslova točí. Každý I9 náboj Classic sa od začiatku do konca vyrába v našej strojárskej dielni v Asheville, NC, USA. Od sústruženia a frézovania hliníka 7075-T6 na výrobu tela, osí a puzdier, rezania nástrojovej ocele A2 elektroerozívnym drôtom na západky a vodiče až po naše vlastné eloxovacie laboratórium - každý krok návrhu, inžinierstva, výroby a montáže sa vykonáva priamo v našich priestoroch podľa našich prísnych noriem.

MTB náboje Hydra Classic sú nabité vlastnosťami, ktoré ocení každý jazdec, ako napríklad revolučný záber 0,52° / 690POE záberových bodov, veľkoryso nízka hmotnosť a intuitívne usporiadanie, ktoré možno servisovať bez akéhokoľvek vlastného náradia. Náš sortiment sa môže pochváliť celým radom štandardných možností, pokiaľ ide o uloženie osí, otvory na špice, montáž rotorov kotúčov, telá voľnobežiek a farby.

Industry Nine Hydra má veľmi jemný orechový mechanizmus, ktorý je vybavený šiestimi západkami, pričom každá západka má dva protiľahlé zuby. Výsledkom je minimálny záberový uhol 0,52 stupňa na kliknutie, čo predstavuje celkovo 690 kliknutí v rozsahu 360 stupňov. Super hladký chod a jedinečný zvuk.

MADE IN USA. 

Industry Nine je malá spoločnosť so sídlom v Ashville v Severnej Karolíne v USA, ktorá sa špecializuje na výrobu RUČNE vypletaných kolies a nábojov najvyššej kvality. Výrobky Industry Nine predstavujú absolútnu špičku na súčasnom trhu s vypletenými kolesami a nábojmi. Kolesá vynikajú torznou tuhosťou, nízkou hmotnosťou a dizajnom. Na výber je 10 farebných kombinácií, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. Môžete si jednoducho navrhnúť vlastnú farebnú kombináciu a byť originálny.

Prečo sú náboje INDUSTRY NINE populárne?

Okrem prémiovej kvality, farebnej customizácie ponúkajú najnižší uhol záberu / najvyšši počet záberových bodov 690 POE (vs. bežné náboje 32-108 POE, napr. DTSWISS 240 56POE).
Tento patentovaný systém generuje nezameniteľný legendárny zvukový prejav, ktorý sa ešte dá ovplyvniť mazacími produktami od DUMONDE.

ZVUKOVÝ PREJAV https://www.instagram.com/p/CcTaneXlRia/

ZMENA ZVUKU PRODUKTAMI DUMONDE https://www.instagram.com/p/CnjrMvbvEu0/