• -10%

VOLSPEED pre Bosch SMART SYSTEM V2 odblokovanie rýchlosti Čip Tuning

1358_E
179,10 €
S DPH
199,00 € Zľava 10%
Množstvo
Skladom 4 ks

Tento produkt môžeš mať

Odberné miesto DPD / Alzabox Štvrtok 2026-04-30
DPD Kuriér Štvrtok 2026-04-30
Odberné miesto PACKETA Pondelok 2026-05-04
DPD EU Pondelok 2026-05-04
Výdejní místo PACKETA Pondelok 2026-05-04
Bikes (oversize) Pondelok 2026-05-04

VOLspeed E-Bike Tuning for Bosch Smart System V2 - najobľúbenejší a najstabilnejší čip (Riadiaca Jednotka / tuning modul) na trhu na e-bicykle s pohonom BOSCH SMART SYSTEM  GEN4/GEN5 s magnetom na kotúči - bezpečné odblokovanie rýchlosti nad 25km/h

Kompatibilné s 4. generáciou BDU37xx od roku 2022 a 5. generáciou BOSCH BDU38xx od roku 2025

AKTUÁLNY MODEL, ktorý prekonáva update 17.16.0, z 11/2025. 

podpora rýchlosti do 45 km/h (kategória s-pedelec), zjednodušená inštalácia PLUG&PLAY

odstraňuje 25km/h softwarový rýchlostný limit, nezvyšuje výkon ani nezasahuje do funkcií pohonu ani jednotlivých módov

- inštalácia koncovým zákazníkom, bez nutnosti diagnostiky, počítača, mobilu, atď (postačuje zapojenie 2 káblov priamo v motorovom priestore + aktivácia tlačidlami)

Na správnu identifikáciu Ti pomôže rozdelenie podľa dispejov.

Na pôvodnú Gen4 (BDU2/3/4XX EBIKE SYSTEM 2 2013-2022) použi prosím https://slovakbikeparks.sk/eshop/odblokovanie-rychlosti/587-volspeed-v4-cip-pre-bosch-gen4-odblokovanie-rychlosti.html

UPOZORNENIE:

Pri vyššej rýchlosti ako 22km/h už nie je zobrazovaná reálna rýchlosť na displeji (je max 25km/h)
Pri vyššej rýchlosti 
ako 22km/h je zaznamenávaný nižší ODOMETER (nájazd km je vypočítaný ako keby bike išiel max 25km/h)

Nefunguje na pohodnoch s magnetom na ráfiku (BRM3400) alebo s brzdami s elektronickým ABS systémom. (=> VOLSPEED s magnetom na ráfiku)

Technical Data
Housing dimensions: 37mm x 19mm x 9mm (1.46” x 0.75” x 0.36”)
Cable length: Approx. 140mm (5.5”)
Weight: 0.017kg (0.6oz)
Power consumption: 0.2W
Supply voltage: 12VDC
WEEE-Reg.-Nr. DE35476192

Výrobca: TLI Elektronik GmbH, Made in Germany, CE certifikát

UPOZORNENIE

Prevádzkovanie elektobicykla vybaveného čipom na odstránenie rýchlostného limitu môže byť v niektorých krajinách nelegálne. Elektrobicykel vybavený Čipom stráca štatút bicykla zmysle EN15194:2017, preto jeho prevádzka nemusí byť v súlade s platnou legislatívou pre prevádzku elektrobicyklov na pozemných komunikáciách (vrátane pozemných komunikácií určených výhradne pre cyklistov a chodcov). Inštaláciou Čipu môže dôjsť k strate záruky na pohon alebo bicykel. Výrobca ani predajca nezodpovedá za akékoľvek vzniknuté škody na zdraví alebo živote alebo majetku. Používanie na vlastné nebezpečie.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Vzťahuje sa funkčnosť a kompatibilitu čipu na aktuálnom a predchádzajúcom firmwary pohonu v čase predaja. Záruka sa nevzťahuje na znefunkčnenie čipu po neskoršom updatovaní pohonu, s ktorým už čip nemusí byť kompatibliný!

UPOZORNENIE: Pred návštevou servisu je nutné fyzicky odstrániť Čip z pohonu! Výrobca čipu neodporúča aktualizáciu pohonu. V nastavení Ebike flow vypnite automatické aktualizácie. V prípade, že to nie je nevyhnutné, prosím vždy zvážte aktualizáciu pohonu.  Každá aktuálizácia obsahuje vylepšený anti-tuning softvér, ktorý môže Čip odhaliť a znefunkčniť Čip alebo pohon. Pri detekcií Čipu sa pohon môže prepnúť do núdzového režimu (Limbo mód ) alebo sa pohon zablokuje. Kontaktujte nás prosím s presným opisom bicykla a situácie. V prípade iných chybových kódov navštívte prosím svojho predajcu bicykla)

PRED KÚPOU JE ODPORÚČANÉ SKONTROLOVAŤ OTESTOVANÉ FIRMWARY:

blog.volspeed.de

Výrobca

TLI Elektronik GmbH

St.-Martin-Str. 11

86676 Ehekirchen

Germany

08253/9279902

info@volspeed.de