Jedná o tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovar vyrobený na mieru alebo tovar určený osobitne pre jedného spotrebiteľa. V zmysle zákona 102/2014 Z.z o ochrane spotrebiteľa nie je možné odstúpiť od zmluvy

Produkty TUNE sú vyrábané na zákazku centre nemeckého inžinierstva Black Forest (Germany). Doba výroby 1-2 týždne. Objednávku s produktami TUNE Kupujúci uhrádza vopred.

TUNE sa už viac ako 25 rokov špecializuje na výrobu nábojov a kolies a výraba jedni z najľahších komponentov na svete so zameraním najmä na pretekárske učely. Svojou váhou oslovuje aj bežných bikerov, pre ktorých je dôležitá čo najnižšia hmotnosť bicykla. 

Pod osobitné požiadavky patrí:

  1. Farebná anodizácia ( A) čierna, B) modrá, C) zelená, D) červená, E) oranžová, F) zlatá, G) strieborná) 
  2. Počet dier ( A) 24, B) 28, C) 32)
  3. Typ osky (Predné A) 5x100mm, B) 12x100mm, C) 15x100mm, D) 15x110mm Boost, E) 20x110mm, F) 20x110mm SuperBoost) (Zadné A) 5x135mm, B) 12x142mm, C) 12X148mm Boost, D) 12X150mm, E) 12X157mm SuperBoost)
  4. Typ uchytenia kotúča ( A) IS 6-bolts,  B) Centerlock)
  5. Typ orecha ( A) Sram XD,  B) Shimano HG10/HG11, C) Campagnolo, D) MicroSpline)
  6. Typ ložísk a západkového systému ( A) Standard, B) Endurance, C) Ceramic/Skyline)

Trieda Standard používa klasické zapúzdrené ložiská s oceľovými guličkami a nylonovým tesnením. Najlepší pomer cena výkon s dobrou odoľnosťou voči bežným poveternostným podmienkam.Orech triedy Standard používá overený systém 3-och titánových západiek s telom nízkej hmotnosti.

Trieda Endurance používa odolnejšie zapúzdrené ložiská s oceľovými guličkami a dvojitým tesnením. Vhodné na jazdenie v každom ročnom období, v extrémnych poveternostných podmienkach ako sú blato, dážď, sneh, mráz. Stavané sú aj na časté umývanie bicykla vysokotlakovým čističom. Orech triedy Endurance používá overený systém 3-och titánových západiek s robustnejším telom deklarújúcim 20% navyšenie tuhosti orecha. Vhodné pre gravity orientovaných jazdcov alebo jazdcov vyššej hmotnosti.

Trieda Ceramic/Skyline používa hybridné zapúzdrené ložíská s keramickými guličkami s presnosťou 0.25 mikrónov. Orech triedy Skyline používá systém 3/6 ich titánových západiek v kombinácii s karbónovým západkovým krúžkom (Ratchet Ring) a s telom nízkej hmotnosti. Exkluzívne pre profesionálnych pretekárov, cestných cyklistov, triatlonistov, gramárov a wattmeračov.